Vítáme Vás v Burgr's, Fresh Burger Bistro

Ano, máme rádi dobré jídlo a pití. Jsme ochotni za ním cestovat i stovky kilometrů. A proto jsme se rozhodli otevřít BURGR'S, Fresh Burger Bistro, jelikož na opravdu dobré Burgry jsme v okolí nenarazili.
NAŠE MASO nám dováží rodinné řeznictví Steinhauser z Tišnova. Je to kvalitní české maso z mladých býčků, které si sami meleme.

PEČIVO nám dalo zabrat. To, že na správný burger potřebujeme máslovou briošku jsme věděli. Po dlouhém zkoušení, pokusech a omylech, pracovních cestách po best burger restauracích v Praze ji máme....Tu správnou máslovou briošku, kterou nám dodává jedno skvělé rodinné pekařství.

V BURGR'S dostanete pouze domácí hranolky...a někdy i zvláštních ochucení...chce to jen zkusit.. Veškeré omáčky připravujeme v BURGR'S sami. Kečupy a BBQ omáčky si vyrábíme z rajčat také my.

V BARU si můžete k burgerům dát shake ze zmrzliny a mléka, prostě tak jak to má být. Domácí limonády ze sirupů, které vaříme my. Jsou bez chemie z ovoce a bylinek. Čaje máme taky pouze bylinné.

No a připravili jsme pro Vás překvapení v podobě prémiových rumů z celého světa. Můžete ochutnat vedle karibských rumů i ty z Afriky, Austrálie, Anglie, USA, Indie...ale taky Banditu z Česka.

Jsme zastánci toho, že zbytečná chemie do jídla nepatří a od toho se odvíjí veškeré naše dění.
V BURGER'S Vám nabídneme jídlo a pití s čistým svědomím, které připravujeme i našim dětem.

Co dodat, těšíme se na Vaši návštěvu.

u nás lze platit platebními kartami.

Fotky pořízené našimi hosty

Co o nás říkají naši hosté, recenzenti?

Spolupracujeme s

Sledujte nás online!

Buďte s námi ve spojení a mějte přehled o novinkách

Burgr’s s.r.o. | © Copyright 2020 | Patrikorsak.cz |